Glamora Vodolepka 26 HARMONY GARDEN

Skladem • 1 varianta75 Kč96 % • 1 152 recenzíDalší informace

Značka

krásné, vkusné a moderní a nádherně se s nimi pracuje

• , zakoupeno v RUSCONA CZ

• Úžasný design a jednoduchá aplikace!

• naprosto super,moc se mi líbí

Značka

Nové vodolepky GLAMORA jsou výsledkem mnoha měsíců práce, designování, plánování a testování. Chtěli jsme pro vás ten nejlepší možný produkt, a tak jsme to vzali hezky od podlahy. Navrhli design archů, navrhli a vyrobili zcela nové balení a hlavně použili nejmodernější tiskovou technologii na vodolepky samotné. Díky ní se odlepuje pouze motiv, což dovoluje velice přesnou a pohodlnou aplikaci vodolepek.

Aby se vám s vodolepkami pracovalo jedna radost, společně se Staleksem jsme nachystali aplikační pinzetu. Je dostupná TADY.

Návod na aplikaci:

• Vodolepku aplikujte do výpotku libovolného gelu.
  • Vybraný motiv opatrně vystřihněte a ponořte do teplé vody na 30 - 60 sekund. Vodolepku jemně osušte o buničitou vatu a pomocí Glamora STICKIES pinzety oddělte lepící vrstvu.
  • Vodolepku pomocí STICKIES pinzety aplikujte na nehet a silikonovým kopýtkem vytlačte vzduchové bublinky a vodu zespod vodolepky.
  • Vodolepku nechejte uschnout a zafixujte leskem.

NÁŠ TIP: Aplikujte vodolepku do výpotku tenké vrstvy FOIL GEL CLEAR.

krásné, vkusné a moderní a nádherně se s nimi pracuje

• , zakoupeno v RUSCONA CZ

• Úžasný design a jednoduchá aplikace!

• naprosto super,moc se mi líbí